DEN MATEK 2018

Aktuality (1.A)

K svátku všech maminek děti s velikou pečlivostí vyrobily kytičku a přáníčko. Je to poprvé, co máte ke Dni matek napsané přání rukou Vašich dětí. Všechny děti se moc snažily a těšily se, že sváteční den s maminkami oslaví:-).

Neděle
13.05.2018

1.A + 1.B

Aktuality (1.A)

Už všichni víte, že v případě nepřítomnosti jedné z učitelek 1.tříd, se obě třídy slučují v jednu. Učební plán máme totožný a plníme ho v obou třídách stejně. Jedinou nevýhodou jsou stísněné podmínky ve třídě, protože kapacitní prostor našich tříd je menší. Pro zpestření výuky posloužila dětem i chodba školy. Důležité ale je, že všichni počítali s nasazením, práci si kontrolovali, diskutovali o …

30.04.2018

DIVADLO

Aktuality (1.A)

26.3.2018 byli žáci naší třídy v DOCELA VELKÉM DIVADLE v Litvínově na pohádkovém představení na téma slavného baletu LOUSKÁČEK A BONBÓNOVÁ VÍLA.

ANGLICKÝ JAZYK V 1.A

Aktuality (1.A)

Všichni žáci naší třídy chodí dvakrát týdně na angličtinu, která se u nás vyučuje jako nepovinný předmět. Hodiny jsou hravé, zaměřené především na mluvenou část jazyka. Naši prvňáčci už znají barvy, počítají do deseti, reagují na jednoduché pokyny, umí se představit, pojmenují části lidského těla a znají také dětské písničky v anglickém jazyce, které si na hodinách rádi zpívají. Třeba tento song

TOBOGA FANTASY

Aktuality (1.A)

15.3.2018 jsme byli na výletě v zábavním parku Toboga Fantasy v Praze. Děti si výlet náramně užily. Ani na chviličku nezahálely. Mimo pauzy na oběd byly po celou dobu v pohybu. Děkujeme rodičům, že dětem výlet zaplatili a SD, že nám uhradily dopravu do Prahy.

FINANČNÍ GRAMOTNOST V MATEMATICE PRVŇÁKŮ

Aktuality (1.A)

V hodinách matematiky počítáme s počítadly, ale i s pravými penězi. Děti se učí na jednoduchých slovních úlohách nakupovat, spočítat si útratu, ale i šetřit. Je zajímavé, že při tomto počítání téměř nechybují

Valentýnské malování 1.A