07.04.2021, Petr Šimon

Zápis do 1. třídy - informace k organizaci

POZOR!! Sdělení k organizaci zápisu dětí narozených od 1.9.2014 do 31. 8. 2015 a dětí s odkladem k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2020/2021

Vážení zákonní zástupci,

věnujte, prosím, pozornost tomuto sdělení. Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022 bude probíhat ve zcela jiném režimu, než jsme zvyklí. Bohužel nás již podruhé   k tomu nutí okolnosti spojené s opatřeními COVID-19.

Budeme usilovat o to, abychom dětem motivační část tzv. Zápisu vynahradili 1. září 2021.

 

Zápis do 1. ročníku ZŠ a MŠ Braňany bude probíhat takto:

  1. Žádost lze odevzdat osobně ve dnech 8. 4. – 9. 4. 2021. Zájemci se mohou dostavit do budovy školy v době od 9 – 12 hod. Přijde pouze jeden zákonný zástupce bez zapisovaného dítěte, ale s vyplněnou žádostí (stáhnout ZDE) a zápisním listem (stáhnout ZDE). Vyplnit lze i na místě. Do budovy školy může vstoupit vždy pouze jeden zájemce, který je povinen dodržovat veškerá opatření (respirátor, rozestup, krátkodobý pobyt). Dokumenty budou zkontrolovány dle občanského průkazu a rodného listu zapisovaného dítěte.

Žádost bude přijata a zákonnému zástupci bude sděleno registrační číslo. Rozhodnutí o přijatých dětech bude zveřejněno následující týden.

Zákonný zástupce, který bude žádat o odklad školní docházky, vyplní i Žádost o odklad povinné školní docházky (ke stažení ZDE).

nebo

  1. Vyplněnou žádost lze také doručit:

- do školy poštou – ZŠ a MŠ Braňany 191, 435 22

- v elektronické podobě s elektronickým podpisem – reditel@zsamsbranany.cz

- datovou schránkou – yw9raks

Registrační číslo bude zákonnému zástupci sděleno po obdržení žádosti.