Aktuality

Soutěž ve sběru

Aktuality

Pokračujte na detail článku.

Úterý
16.10.2018
Přečíst více

Přístupové údaje k systému iškola

Aktuality

Pro vyžádání či obnovení přístupových údajů k informačnímu systému iškola pište na mail správce systému - simon@zsamsbranany.cz. Údaje lze poslat pouze na mail rodičů nahlášený a ověřený u třídních učitelů. Využijte třídních schůzek a nahlašte své mailové adresy pro snadnější komunikaci. Rodičovský přístup slouží ke kontrole prospěchu a omlouvání absence - nelze ho tedy sdělovat prostřednictvím žá…

Čtvrtek
13.09.2018
Přečíst více

Plavání - III. třída

Aktuality

Vážení rodiče, věnujte, prosím, pozornost těmto informacím k organizaci plaveckého výcviku. Autobus odjíždí od školy v 7:30 hod., každé pondělí. Vybavte děti pokrývkou hlavy, budou se vracet s vlhkými vlasy, tak aby nenastydly. S sebou děti musí mít: dva ručníky koupací čepici plavky tzv. klasické (ne typ bermudy) svačina + nějaký energetický mls (po plavání) Holčičky s dlouhými vlasy …

Čtvrtek
06.09.2018
Přečíst více

Přejít na stránku: 1